![](https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/60b542724c219a6cdb7d3077/a7532b6c-6d5e-4534-b9da-93e96d41e781/0E1C581D-37A9-46C8-B2C9-2E54CA33CB06.jpg)
Lessons and Rates
-
In Person Lessons/$130 per month
Student will get four lessons per month and each lesson is 30 minutes. Lessons are once a week at the same day and time.
-
Online Lessons/$120per month
Student will get four lessons per month and each lesson is 30 minutes. Lessons are once a week at the same day and time.